اخبار و اطلاعیه ها
 
مهلت ثبت درخواست در سامانه صندوق رفاه تا 10 بهمن ماه 95
بر اساس بخشنامه ارسالی از سوی صندوق رفاه ، دانشجویان متقاضی وام شهریه از این نیمسال می بایست درخواست خود را حداکثر تا تاریخ  10 بهمن ماه 95 از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس اینترنتی http://bp.swf.ir  قسمت سامانه فاز دو ارسال نمایند .


در این خصوص دانشجویانی که قبلا پرونده تشکیل داده اند فقط می بایست از طریق سایت درخواست دهند،  اما دانشجویانی که تاکنون پرونده تشکیل نداده اند باید هرچه سریعتر به واحد فرهنگی و دانشجویی مرکز یا واحد خود مراجعه نموده و تشکیل پرونده دهند.

شرایط اخذ وام دانشجویی ( شرایط آموزشی) : 

مقطع کارشناسی ورودی مهرماه 92 به بعد
مقطع کارشناسی ارشد ورودی مهرماه 94 به بعد
مقطع دکتری ورودی مهرماه 92 به بعد
دانشجوی درخواست دهنده وام نباید در نیمسال قبل مشروط شده باشد .

شرایط اخذ وام دانشجویی ( مدارک):

کپی شناسنامه دانشجو و ضامن 
کپی کارت ملی دانشجو و ضامن
کپی کارت دانشجویی
کپی حکم کارگزینی ضامن ( ضامن می بایست کارمند رسمی یا پیمانی یکی از ادارات ، نهادها و ارگانهای دولتی کشور باشد .)
اصل سند تعهد محضری که در یکی از دفاتر ثبت اسناد کشور به ثبت رسیده باشد ( ثبت شماره تلفن ثابت ، همراه و آدرس دقیق پستی با کد ده رقمی پستی برای دانشجو و ضامن در سند تعهد الزامی می باشد )_ دریافت ( دانلود ) فرم تعهد محضری _

لازم به ذکر است این وام به حساب شهریه دانشجو در سیستم گلستان واریز می گردد . 

مبلغ وام برای هر نیمسال :

کارشناسی 300هزارتومان
کارشناسی ارشد:  یک میلیون و150هزارتومان


توجه مهم: دانشجویانی که تاکنون وام دریافت ننموده‌اند می‌بایست قبل از ثبت درخواست در سایت برای تشکیل پرونده به امور دانشجویی (طبقه دوم ساختمان اداری خانم قنبری) مراجعه نمایند.

شایان ذکر است صرف ثبت درخواست وام در سامانه به‌معنای اختصاص وام نیست؛ بلکه تعلق وام زمانی نهایی می‌شود که مبلغ اعتبار از صندوق به دانشگاه تعلق یابد و دانشگاه نیز فرد متقاضی را در اولویت اختصاص وام ارزیابی نماید.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر