1396/3/17 چهارشنبه بازدید آقای دکتر علی جمشیدی از واحد پردیس واحد پردیس جزء اولویت اول طرح های عمرانی استان تهران است.
 
دکتر علی جمشیدی، ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان تهران از نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور واحد پردیس بازدید به عمل آوردند.
 
دکتر جمشیدی در این بازدید در جریان روند پیشرفت پروژه­های عمرانی واحد در منطقه آب انجیرک و فاز چهار شهر پردیس قرار گرفت و بر پیگیری سریع و انجام و پروژه­ها تا پایان سال آتی تأکید کرد.
 
رییس دانشگاه پیام نور استان تهران همچنین، حمایت خود را در راستای توسعه ی هرچه بیشتر زیرساخت­های دانشگاه پیام نور واحد پردیس در سال آتی اعلام نمود و خاطر نشان کرداند اولویت اول عمرانی استان تهران واحد پردیس می­باشد.
 
وی موقعیت پردیس و نزدیکی به کلان شهر تهران را استراتژیک و مهم ارزیابی کرد و گفت: این واحد با توجه به رشد جمعیتی می­تواند توسعه بسیار خوبی در این منطقه داشته باشد و فضا برای گسترش دوره­های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی بسیار مطلوب است.
 
دکتر جمشیدی در این بازدید از امکانات آموزشی دانشگاه شامل آزمایشگاهها ، سایت های اینترنت، کلاس های و قسمتهای اداری دانشگاه و همچنین از زمین های در حال ساخت دانشگاه پیام نور واحد پردیس بازدید بعمل آورد.
 
دکتر تیمور تنها رئیس واحد پردیس نیز گزارشی درخصوص جزئیات طرح های عمرانی این واحد ارائه کرد و گفت: ساختمان آموزشی و اداری با وسعت حدود 7 هزار متر مربع در حال احداث است و این واحد دانشگاهی با اجرای کلیه طرح­های عمرانی جایگاه ویژه ای در زمینه تامین نیازهای تحصیلی و پژوهشی در شهرستان پردیس خواهد داشت.
 
تهیه و تنظیم: روابط عمومی واحد پردیس
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما